czwartek, 30 czerwca 2016

Coffee art journal

Od samego początku wśród moich art. journal'i ciągle brakowało takiego wpisu , który tematycznie związany byłby z kawą. Każdy kto mnie dobrze zna, wie, że jestem wielkim miłośnikiem kawy, więc gdy w gazecie natknęłam się na to urocze zdjęcie cappuccino, nie mogłam już nic innego zrobić jak zabrać się do pracy :-) Poszły w ruch: distressy ( vintage photo, pumice stone  i mustard seed), stemple ( imitujący drewno, pismo, babeczki,  kółka i bordery), dwie maski i cytat ( Tim Holtz). Dodałam jeszcze miseczkę z kulką lodów- chyba waniliowe :-)

From the very beginning there was still one art. journal missing among those I created. The one referring to coffee as those who know me well know I'm completely addicted to it. So when I came across a cute photo of a cup of cappuccino in a magazine I could do nothing but to get down to work and make an art. journal with it. I used: Distress Inks ( vintage photo, pumice stone and mustard seed), stamps ( imitating wood, decorative handwriting, muffins, circles and borders), two masks and a quotation (Tim Holtz). Then I added a bowl with some ice- cream- it's vanilla falvour, I guess :-)

Zgłaszam wpis do wyzwań:

ATC - wyzwanie nr 6

Namaste

Wyzwania Nie-Kartkowe
Projekt Wagi Ciężkiej

Czuję miętę do ... po pierwsze- art. journal'i , a po drugie- kawy :-)
7 komentarzy:

 1. Fajna sprawa taki art-journal - ja jakoś się nie mogę odważyć na ta formę. Dziękuję za udział w wyzwaniu nie-kartkowym.

  OdpowiedzUsuń
 2. O tak - kawa i journal to jest to :-) Serdecznie dziękuję za udział w niekartkowym wyzwaniu :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest fantastyczny :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu na blogu Wyzwań Niekartkowych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Smakowity wpis, dziękuję za udział w wyzwaniu PWC, powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 5. Super:)Dziękujemy za udział w wyzwaniu Namaste:)

  OdpowiedzUsuń